Creativity

Innovation

Originality

Imagination

 

Salient

Salient is an excellent design with a fresh approach for the ever-changing Web. Integrated with Gantry 5, it is infinitely customizable, incredibly powerful, and remarkably simple.

Download

UŠETRITE DVAKRÁT, PENIAZE AJ ČAS! NEČAKAJTE NA SVOJE LIEKY

Vďaka VIP Vernostnej karte,  Vám AUTOMATICKY rezervujeme a potvrdíme všetky Vaše lieky a výživové doplnky vopred a bez čakania. Informujeme Vás telefonicky alebo SMSkou keď budete mať pripravené na vyzdvihnutie.

Získate až dvojnásobný počet bodov za každé € Vášho nákupu, exkluzívne zľavy, špeciálne ceny na vybrané výrobky a krásne darčeky.

♠ Dvojnásobné Body za každý nákup

Za každé €, ktoré zaplatíte pri nákupe v lekárni získate 2 body na Vašu vernostnú kartu. Body zbierate pri nákupe v kamennej lekárni aj na e-shope.

♠ Extra vernostné body

Získajte viacnásobné body na vybrané produkty. 

♠ Darček k sviatku

Pri príležitosti Vášho sviatku od nás dostanete darček. Či už je to zľava na vybrané produkty alebo extra body.

♠ Ponuky šité na mieru

Dostávajte pravidelne ponuky, ktoré sú šité na mieru vašim potrebám. Všetky ponuky, ktoré sme pre Vás špeciálne pripravili budete dostávať prostredníctvo mailu. Prihláste sa na odber newslettrov a dostávajte pravidelne informácie o všetkých akciách.

♠ Okamžitá zľava na nákup

Všetky nazbierané body si môžete uplatniť už pri prvom nákupe alebo ich môžete zbierať a uplatniť pri ktoromkoľvek inom.

♠ Meranie hodnôt zdravia

Lekáreň Medical Park je miesto, kde Vám prinášame komplexné poradenstvo, individuálny prístup a služby kvalifikovaných a skúsených profesionálov. Nechajte si zmerať hodnoty svojho zdravia za zvýhodnené ceny. Viac o meraniach sa dozviete tu.

♠ Výhodnejšie ceny

Pre Vás pravidelne pripravujeme výber produktov za výhodnejšie ceny. Prihláste sa na odber našich newslettrov a dostávajte pravidelne informácie o všetkých akciách.